افتخار می کنیم که برای طراحی، بهینه سازی و توسعه بیزنس شما، همراهتان باشیم.

مشاوره

آموزش

کوچینگ مدیران

ارزیابی بیزنس

روی خدمات تخصصی زیر، متمرکز هستیم.

طراحی و پیاده سازی مزیت رقابتی

ارزیابی وضعیت رقابت پذیری و ساختار DNA بیزنس

آموزش و مشاوره برتری رقابتی

کوچینگ مدیران برای ایجاد برتری رقابتی

طراحی و پیاده سازی مزیت رقابتی

مزیت رقابتی بر اساس ارزش آقرینی، در سه حالت قابل طراحی و پیاده سازی است. با تحلیل خصوصیات بیزنس، صنعت و بازار شما، کمک میکنیم که مزیت رقابتی پایداری را خلق و استقرار دهید. این مزیت و یا مزیت ها می تواند یک و یا ترکیبی از چند حالت زیر باشد.

طراحی و پیاده سازی مزیت رقابتی از طریق متفاوت‌سازی

در کنار شما هستیم تا با طرحی متقاوت، به بازار خود، رونق دهید. در فرآیندی مشترک نیازها و سلیقه امروز مشتریان شما را پیدا می‌کنیم تا بتوانید نوآوری را در قالب محصولات و خدمات متفاوت و جدید، به بازار ارائه می‌کنیم.

بدین ترتیب، محصولات و خدمات نوآورانه به بازار عرضه میکنید و سود خود را افزایش میدهید. از طرف دیگر به جایگاه بهتری در بازار دست می‌یابید و سهم بیشتری از بازار را تصاحب میکنید.

طراحی و پیاده سازی مزیت رقابتی از طریق حداقل‌سازی هزینه‌ها

در شرایط بحرانی که اقتصاد و کشور ما را شدیدا تهدید می‌کند، می‌توانیم با کاهش هزینه‌ها، از خطرات مختلف و صدمات مرتبط، به سلامت عبور کنیم.

ایجاد مزیت رقابتی از طریق حداقل‌سازی هزینه‌ها باعث میشود که حاشیه سود بالاتر داشته باشید و شرکت شما  رشد و حرکت مطلوبی داشته باشد .

با شما هستیم تا در یک همکاری منسجم و با توجه به نیاز شما، پروژه‌های کاهش هزینه در بخش‌های مختلف را به سرانجام برسانیم.

برای مثال، پروژه‌های ویژه‌ای را طراحی و اجرا می‌کنیم تا با کاهش ضایعات، سود آن را به چرخه سرمایه خود اضافه کنید.

طراحی و پیاده سازی مزیت رقابتی از طریق متمرکز سازی بر روی بازار خاص

بایستی برای رهایی از مشکلات ناشی به خاطر حضور در بازارهایی که دچار رقابت فشرده و تنگاتنگ هستند به سمت بازارهای خاص جرکت کنیم. به شما کمک می کنیم تا بازارهای خاصی را منطبق بر توانمندیهای خود و  همچنین فرصتهای موجود، پیدا کرده و شرکت خود را مبتنی بر آن بازطراحی کنید. همچنین در کنار شما هستیم تا با تمرکز بر روی سیستم جدید، مزیت رقابتی مناسبی داشتته باشید و در مسیر رشد قرار گیرید.

61Jmxxi8fKL. AC SL1004  300x198 - خدمات

ارزیابی وضعیت رقابت پذیری و ساختار DNA بیزنس

برای تشخیص وضعیت رقابتی شما در ضنعتی که کار میکنید احتیاج به ارزیابی دقیق و جامع دارید. در کنار شما هستیم تا کاملا روشن کنید که چقدر رقابت پذیر هستید و چقدر برای رشد در بازار، آمادگی و توانمندی دارید.

ساختار هر بیزنسی، تعیین میکند که چقدر قدرتمند و انعطاف پذیر است. به شما کمک میکنیم که ساختار  دی ان ای بیزنس خود را شناسایی کنید. سپس شما زا همراهی می کنیم که تغییرات موزد نیاز را طراحی و پیاده سازی کنید و از نتایج درخشان آن بهره ببرید.

6187135 thumb 300x246 - خدمات

آموزش و مشاوره برتری رقابتی

آمورش مدیران خود را برای طراحی، بهبود و پیاده سازی برتری رقابتی، به عهده می گیریم. آموزش های کاربردی ما شامل تمامی مواردی که به ماموریت، مزیت رقابتی، ارزش پیشنهادی یکتا و توانمندسازی بیزنس است. این آموزش ها را به صورت اختصاصی برای صنعت شما ارائه میدهیم. با اشتیاق فراوان برای آموزش و پرورش مدیران شما، آماده ایم.

home 300x274 - خدمات

کوچینگ مدیران برای ایجاد رشد و بهبود مداوم

برای این که بتوانید به راحتی و اشراف کامل، تمام ابعاد شرکت خود را ببینید و در جهت رشد و توسعه بازار مورد نظرتان حرکت کنید، روی ما حساب کنید. همراهتان هسنیم تا تمام توانمندیهای خود و فرصتهای بازار را شناسایی کنید و بر اساس آنها، تمام عناصر شرکت خود را رشد دهید.

4 300x169 - خدمات